Skip to content Skip to footer

Tam Finans | Sanat'a Hoşgeldiniz

Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden Tam Finans, esnaf, KOBİ ve yeni kurulan şirketler için ticaretin finansmanı hizmeti vermektedir. 2012 Mayıs ayı sonunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan faaliyet iznini almıştır. EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) ortaklığı ve güçlü sermaye yapısı, 600’ü aşkın çalışan sayısı ve 39 şubesiyle Türkiye’nin 26 farklı ilinde yaygın bir hizmet ağına sahiptir. Tam Finans bünyesinde, sahip olduğu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı AR-GE merkezi, teknolojiyi takip eden yenilikçi yaklaşımı ve “mutlu müşteri – mutlu çalışan” odaklı iş yapma anlayışı ile birlikte güvenilir kurumsal kimliği sayesinde sektöründe fark yaratan bir firma olmayı başarmıştır.

Kurum olarak genç sanatçıları desteklemek, yeni oluşumları yakalamak ve gelişmekte olan yaklaşımları takip etmek amacıyla kurduğumuz Tam Finans | Sanat, güncel sanat programıyla sanatseverleri ağırlamaya devam ediyor.

Tam Finans | Sanat, kendini içindeki çocuğa sahip çıkan genç ve yaratıcı insanların platformu olarak konumlandırıyor. Genç yeteneklere verdiği desteğin yanı sıra, Tam Finans, Genel Müdürlük binasındaki ofis alanını bir sergi alanına çevirip, farklı disiplinlerden sanat eserlerini izleyicilerle buluşturmayı amaçlıyor. Akaşa sergisinden önceki dönemlerde, heykeltıraş Dinçer Güngörür, ebru sanatçısı ve zanaatkâr Melike Kazaz, genç sanatçılardan oluşan karma suluboya sergisi, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Ergin İnan ve Devrim Erbil gibi usta isimlerin yer aldığı bir karma Türk ressamları sergisi ve İFSAK 228 – 229.Dönem Proje Grubu’nun sergisi gibi birçok değerli sergi ve sanatçıya ev sahipliği yaptı.

Önümüzdeki dönemlerde ofisimizdeki galeri alanında düzenlenecek sergiler, eş zamanlı olarak web sitemizden de tecrübe edilebilecek.